It is currently 18. May 2024. 15:34



Reply to topic  [ 9 posts ] 
8036 - Separatist Shuttle (Star Wars) 
Author Message
Post 8036 - Separatist Shuttle (Star Wars)
Image 8036 - Separatist Shuttle™


Image
Image



Recenzija:

Djelova: 237
Minifigure: 5


Set je baziran na Sheathipede-class transport shuttle / Neimoidian shuttle - tocnije Automatizirana verzija
http://starwars.wikia.com/wiki/Sheathip ... rt_shuttle



Realisticnost:
Sto se same realisticnosti tice, dalo bi se tu mnogo poraditi. Oblik shuttle je dosta zeznut u orginalu (filmovima i seriji), zbog zaobljenosti. Od kocaka je dosta tesko sloziti tako nesto. Tako da ono model lici na orginal, ali ono nije to to. Dimenzije modela su isto upitne.
ocijena 6/10

Slaganje:
Fora, ima dosta sitnih djelova, mozda su mogli bolje odvojiti dark gray od crne boje kocaka jer se moze zabuniti. Nije slaganje prezahtjevno, nije sad bas ni battlepack. Urednih 15ak minuta.
ocijena - 7/10

Kocke
Ima super izbor kocaka. 2 komada cockpita (doljni i gornji), dosta rounded slopova, puno tile-ova tamno plavoj boji. poprilicn akolicina 1x4 dark gray brickova. ono kad se sve uzme i zbroji ima jako puno korisnih kocaka koje cete moci izskoristiti za bilo sta. Isto veliki je plus sto ima puno tamno plavih djelova. nazalost ima naljepnice, sto je malo zeznuto ljepiti na prednji dio koj je zaobljen, ali da se.
ocijena - 8/10

Figurice:
U setu dolazi cak 5 figurica, jos k tome su figurice odlicne.

Onaconda Farr
Image
Super je figurica, izgleda isto ko u CW seriji. Noge su mu u sand green boji, trozo je ljubicast, a ruke i glava zelene. S tim da je glava tvrda, nije gumena. Figura je ekskluzivna za ovaj set i nigdje je se drugdje ne dobiva.

Nute Gunray
Image
Super figurica - tamno crveni torzo i noge, narandaste ruke, siva glava i tamno siva kapa. Isto nema gumenih djelova, sve je tvrda plastika. Detalji super. Figura je ekskluzivna za ovaj set i nigdje je se drugdje ne dobiva.

Droid pilot
Battle droid x 2
Super je sto se dobiju 2 komada s naoruzanjem.
ocijena - 10/10


Feature
NEMA Flicker missile u setu! JEEEEEEEEEEEEE!!!!! NAPOKON!
Feature je otvaranje zadnjih vrata letjelice, rijesen preko zupcanika.Guba, nis posebno ali ono dobra fora i dobro napravljeno od technic djelova. Prednji cockpit se otvara i u njega se ubaciju pilot droid....naravno to bi imalo smisla da ovaj model nije automatizirana verzija letjelice bez pilota :)
ocijena - 8/10


Cijena:
275 kn Muller.

Figure su vrhunske. To je najsvijetlija tocka seta. Definitivno za svakog pravog sakupljaca must buy set zbog figura. Kocke su super, ali model ko model je bezveze.


PS. PREMASIO SAM OVIM SETOM CAROBNU BROJKU OD 100 SW MINIFIGURA :) (tocnije imam ih 104) :LEGO07: :LEGO07:


02. Mar 2010. 16:20
AFOL
User avatar

Joined: 02. Apr 2009. 23:22
Posts: 1506
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
e super recenzija, ja sam taj set kupio još prije ljeta.Figure su VRH!!!Dimenzije su prepreloše.U crtiću ih se natrpa 15 u shuttle a tu samo jedan stane.E, kak onaj droid može vozit ak onaj poklopac od kokpita nije proziran? :lol:


02. Mar 2010. 17:00
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 26. Jan 2010. 20:35
Posts: 689
Location: Rijeka
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
Iako nisam ljubitelj SW moram si nabavit ovaj set zbog minifigova . :LEGO02:
Super recenzija :LEGO02:

_________________
Sve šta napišem u potpisu mi isapdne nekako predugačko .


02. Mar 2010. 21:09
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 18. Nov 2008. 08:20
Posts: 3217
Location: Zadar
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
Bookmarkirao.
Eh, kad bi pala koja slika interijera i te konstrukcije, to bi bila super stvar. Da pokupimo malo ideja za slaganje mi non-sw-aši.
Inače, brod i kockice me baš ne privlače, a figurice izgledaju super, makar... u zadnje vrijeme počinjem shvaćati da ne znam kud bi sa svojom kolekcijom humanoidnih ne-ljudi. Jednostavno, teško mi ih je iskoristiti u non-sw kreacijama.
Ponekad doista požalim što nisam sw fan.

_________________
Image
storyatures.com


02. Mar 2010. 21:21
Profile WWW
AFOL
User avatar

Joined: 25. May 2009. 15:50
Posts: 957
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
_ž_ wrote:
Ponekad doista požalim što nisam sw fan.

Kod mene je baš suprotno, svaki put kad vidim te krasne figurice se moram podsjetiti da ja ne skupljam SW i da mi ne trebaju sve te zanimljive figurice... Nakon par dana mi je drago. Figurice su divne, ali koštaju...


02. Mar 2010. 21:33
Profile
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
"Ž" ne zelim ljudima kvariti gust slaganja. ja sam osobno prestao gledat one recenzije setova na eurobricksu jer mi ubiju sav gust kad otvorim kutiju i pocnem slagati.

"Luka" radje kupi minifigove preko bricklinka. model ko model je bezveze. Ja ga rusim i gradim posteni sheathipede shuttle.

"kaktusica" pametna odluka o ne kupovini. previse para.


02. Mar 2010. 22:29
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
Plo Koon wrote:
e super recenzija, ja sam taj set kupio još prije ljeta.Figure su VRH!!!Dimenzije su prepreloše.U crtiću ih se natrpa 15 u shuttle a tu samo jedan stane.E, kak onaj droid može vozit ak onaj poklopac od kokpita nije proziran? :lol:


da :) ali najgorije je kaj je automatska verzija shuttle bez pilota, upises kordinate i on sam leti :)

ja cu srusiti shuttle sutra i krenut graditi postenu varijantu, vecu i detaljnu.


02. Mar 2010. 22:34
AFOL
User avatar

Joined: 28. Nov 2009. 20:09
Posts: 465
Location: Varaždin
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
ja sam u Mulleru u VŽ-u prije mozda 2-3 mjeseca videl, pa mozda 3 kompleta po 230 kn :LEGO22: , mislil sam sad krajem tjedna ic pa izvidit malo :LEGO04: ... inace i meni se kao i vecini, najvise svidjaju figure :LEGO02: ...


03. Mar 2010. 15:20
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 02. Jul 2009. 10:34
Posts: 903
Location: Varaždin
Post Re: 8036 - Separatist Shuttle™ - Recenzija
Slažem se s kaktusicom. Htjela sam kupiti taj set za Božić ali onda sam se predomislila jer sam se sjetila da ne skupljam SW i da rađe potražim pa možda još negdje naletim na neki od meni najdražih Castle setova ( i naletjela sam na Tower Raid :LEGO25: )

_________________
Growing older doesn't mean growing up


03. Mar 2010. 18:01
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 9 posts ] 

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.