It is currently 28. Mar 2024. 09:51



Reply to topic  [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2
42110 Land Rover Defender 
Author Message
AFOL

Joined: 03. Mar 2020. 21:34
Posts: 3
Post Re: 42110 Land Rover Defender
Koliko sam video po internetu.
Ugradnja lego el.motora, baterije itd se može izvesti . Negde sam našao i video, ili postoji user made uputstvo, nisam mnogo pratio jer na
aliexpresu čak prodaju varijante kopije seta :
Land Rover u dve boje (svetlo i tamno maslinasto zelena) ,
Land Rover na daljinsko upravljanje , gde umesto motora, i zadnjih prenosa ide baterija, i elektro motor ako se dobro sećam
pretpostavljam da je to možda deci i zanimljivije, samo ko će da trči za Land Roverom i skuplja otpale delove u vožnji :LEGO03:


05. Mar 2020. 13:25
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: 42110 Land Rover Defender
Ja sam vidio da je netko stavio PF medium motor negdje sa strane pa u biti prikazao kako šljakaju brzine ali vozilo je bilo na klocnama, drugim riječima u zraku pa se samo moglo vidjeti kako se kotači vrte uslijed mijenjanja brzina. Eh sad... za neko ozbiljnije dodavanje motora trebalo bi o PF XL motoru razmišljat samo. Veliki je model i treba nekaj jako da ga pokrene. Jedan medium za skretanje i još po koji medium za brzine. Ja to uspješno radim na svojim modelima ali ja se pobrinem da je omjer težine i funkcija tu negdje. Ovaj model je dosta težak, kompliciran i treba tu netko tko zna što radi. Zvone? :LEGO07:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


05. Mar 2020. 13:30
Profile
Upravni odbor
User avatar

Joined: 16. Sep 2010. 08:49
Posts: 373
Post Re: 42110 Land Rover Defender
a za sortiranje kockica pri slganju je najbolje koristiti plastične padelice, zdjelica i slično od sirnih namaza, maslaca, bilo sto. U neku vecu stavim velike komade, u one manje svaku kesicu posebno.

tokom vremena se naviknes na razlicite vrste pinova i točno znaš kako koji izgleda, pa se manje vremena izgubi na traženje. To se razvije jedino slaganjem...


05. Mar 2020. 22:11
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 03. Jun 2013. 20:20
Posts: 1898
Post Re: 42110 Land Rover Defender
Nevezano striktno uz ovu temu, ali kad se već spomenulo sortiranje technic dijelova.. Jel zna netko kakve ono tray-eve koriste u LEGO Mastersu? U šta trpaju kockice.. podosta veliko i ima tih 'pretinaca' dosta :LEGO13:

_________________
Setovi koje imam: http://brickset.com/search/?ownedBy=Kristijan7


05. Mar 2020. 22:14
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 14 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.