It is currently 28. Mar 2024. 10:28



Reply to topic  [ 458 posts ]  Go to page Previous  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Next
V-Borg auti - Rimac C1- str 43 
Author Message
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Kristijan - ili dok svi zajedno ne poludimo :LEGO05:
Al nije bitno sad Idemo, dajte mi glasove :LEGO07:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


23. Oct 2020. 21:33
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 03. Jun 2013. 20:20
Posts: 1898
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Neću ti tu puno spamat, ali mašala di bi nam bio kraj da svaki dan ne slušamo koji je broj oboljelih :LEGO22: :LEGO07:
Ak bude još stotinjak oboljelih.. mogu se pozdravit sa WC papirom iz DM-a ili kvascem iz dućana :LEGO07:

.. enihu...

..dadoh ti već svoj glas. Kako opće stojiš.. jel kapaju glasovi? :LEGO01:

_________________
Setovi koje imam: http://brickset.com/search/?ownedBy=Kristijan7


23. Oct 2020. 21:44
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Hahahaha, totalno. Ja ni ne slušam jer broj oboljelih ništa ne znači. Testira se PCR testovima koji nisu ni zamišljeni da dokazuju postojanje covida 19 nego svih korona bolesti (gripa spada u tu grupu) u dna. :LEGO16:

Negooo ide pomalo. Moglo bi i bolje ali ne mogu se sad jako žalit. Još. :LEGO05:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


23. Oct 2020. 22:11
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 14. Dec 2021. 21:37
Posts: 57
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Pozdrav,

Prije svega ovo je jako lijepo složena kreacija, svaka čast.

Budući sam novi na forumu ne znam što se dogodilo u međuvremenu od zadnjeg posta na ovu temu, ali moje pitanje je zašto ne mogu podržati ideju na LEGO idejama? Stoji mi "This content has been censored".

Ako otvaram neke stare rane, nije namjerno.

_________________
Ja na INSTAGRAM-u

Ja na FACEBOOK-u


17. Dec 2021. 16:57
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Ma neee, nikakav problem. Bila je rana kad se desila prošle godine ali sad je već iza mene. Naime nek se zna ovim putem na ovaj način da mi je LEGO IDEAS tim odlučio terminirati profil (najblaže rečeno) zbog kao boostanja glasova. Tražio sam ih nebrojeno puta da mi objasne kako su samo došli do tog zaključka i gdje im je neki konkretan dokaz za to?! Odgovor nikad nisam dobio tako da sam ja završio s LEGO IDEAS-om zauvijek, rekao bih. Hvala, kolega na podršci ali eto, nije mi suđeno :LEGO05:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


23. Jan 2022. 20:50
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 14. Dec 2021. 21:37
Posts: 57
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Šteta što je tako ispalo, dizajn i ideja bi uz dobar marketing u Hrvatskoj sigurno došla do 10k, pogotovo uz prošlogodišnji hype sa RA - novim automobilom.

Nisam siguran da bi se LEGO grupa odlučila za tu 'IDEJU' budući mi ni na koji način nije jasan njihov izbor zadnjih par ideja među finalistima od 10k, ali hej, samo znati da je dizajn ušao u klub 10K je veliko priznanje.

Osobno sam pročitao 3 puta hladno i smireno Terms of Use, i sva sitna slova s time, i mogu reći da su vrlo premazani (debelo premazani) u tim uvjetima u vezi prava na dizajn jednom kada ga korisnik prijavi na LEGO Ideas. O ovom da čovjeku terminiraju profil bez obrazloženja ne treba ništa ni dodati. Žao mi je što si morao kroz to sve proći.

PITANJE: Na Rebrickalbe.com se nude samo dva dizajna Concepta. Da li si razmišljao da ga tamo objaviš i ponudiš dizaj na prodaju?

_________________
Ja na INSTAGRAM-u

Ja na FACEBOOK-u


24. Jan 2022. 21:07
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 19. Feb 2009. 14:10
Posts: 4807
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
A šteta, da ali ne znam koji je način ispravan za skupljanje glasova a da oni ne posumnjaju da je neko boostanje u igri. Sve u svemu znam da imaju pravila s kojima mogu vitlat tvojim modelom kak žele ali s druge strane nama fanovima je više čast u pitanju kad se vidi da nam je model izabran. Znam da vjerojatno ne bi prošao kao finalni model i išao u izradu bez obzira što ima neke inovativne ideje u sebi koje su i informativnog karaktera ali što se može.

Nego, čuo sam za Rebrickable ali ne stignem sad to proučavati. Tu uglavnom kaj... prijaviš svoj MOC i možeš ga prodati?

Sve u svemu hvala kolega kaj te zanimao model :LEGO05:

_________________
moji setovi ako ikoga zanima: http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Veeborg


25. Jan 2022. 21:09
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 30. Dec 2021. 11:58
Posts: 109
Location: Međimurje
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Na Rebrickable ekipa stavlja svoj MOC, te prodaje ili daje besplatno upute za građenje modela. Ima svega. Odlična stranica!


25. Jan 2022. 21:22
Profile
Pridruženi član kluba
User avatar

Joined: 14. Dec 2021. 21:37
Posts: 57
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
V-Borg wrote:
Nego, čuo sam za Rebrickable ali ne stignem sad to proučavati. Tu uglavnom kaj... prijaviš svoj MOC i možeš ga prodati?


Upravo tako kako misliš i kako je Marincek5 napisao. Ali ima ALI...

Osim što možeš staviti 'Instructions' na prodaju (ili besplatno), stranica nudi jedan divan feature. U svoj profil ukucaš sve SET-ove koje posjeduješ, i ako imaš živaca, sve nesortirane kockice sastrane i onda kada klikneš na nečiji MOC stranica ti odmah daje informaciju da li imaš sve potrebne dijelove da ga sastaviš, ako bi želio, ili koji ti dijelovi nedostaju.

Meni je to cool, jer sam na taj način našao par fora MOC-ova za djecu, iskopao se kockice koje imam po kutijama, kupio sitnu razliku, i poklonio im cool poklone za Božić.

Osim svega navedenog, stranica ima stvarno puno divnih kreacija u gotovo svakoj zamislivoj temi što meni služi kao dobar izvor materijala za učenje novih ideja i tehnika.

_________________
Ja na INSTAGRAM-u

Ja na FACEBOOK-u


26. Jan 2022. 10:35
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 09. Mar 2014. 08:52
Posts: 2139
Location: Zagreb
Post Re: V-Borg auti - Rimac C1- str 43
Isplati li se prodavati upute tamo? Uzmu li puno provizije? I ima li uopće potražnje?

_________________
Pratite Klub Kockice na Facebooku i Instagramu! :D


26. Jan 2022. 11:22
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 458 posts ]  Go to page Previous  1 ... 42, 43, 44, 45, 46  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.