It is currently 18. Apr 2024. 19:41



Reply to topic  [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Lego Store Westfield - London 
Author Message
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Lego Store Westfield - London
Evo imao sam priliku malo setati po Londonu prosli weekend te vam malo docarati taj ogroman i ubrzani grad.
Naravno posjetio sam i bitne trgovine gdje se nalaze Lego kocke.

Inace za one koje neznaju London je moglo bi se reci centar svijeta a zasigurno centar stare Europe sa skoro 8 miliona stanovnika. Za usporedbu Zg izgleda kao miran i skroman gradic, bez uvrede. Ne bih mjenjao svoju Rijeku za London ali ko voli nek izvoli.

Image
Velebni Tower Bridge.

Image
Prvo vrijedno spomena je cuveni Harrods

Smjesten na Khnightsbridge-u, prvo sto mi pada na pamet je Luksuz. Lego odjel je dobro zastupljen, vise od bilo kojeg hr ducana. Cijene najskuplje i uopce ga zato ne preporucujem. Skuplji setovi su po 200 kuna skuplji nego obicno.

Image
Hamleys
Image

Najveci ducan igracaka na svijetu. 7 katova svega i svacega. Raj za djecu i one koji se tako osjecaju. Svega sto mozete zamisliti. Lego odjel slican kao u Harrodsu ali jeftiniji. Svakako posjetiti, vjerujem da znaju biti akcije. Nazalost ja ih nisam docekao. Mozete se igrati sa bilo kojom igrackom i provesti ugodno par sati u ducanu. Neviđeno!

Image
Buzz

Image
Šetnja skromnim ulicama Londona u potrazi za Legom

Image
London Tower

Image
Tko zna da li kraljica voli Lego. Vjerovatno darth vadera.

Image
Gdje je taj Lego Shop?

Image
Otkud sada šuma na putu do Lego Shopa???

Na kraju Westfield, jedan od najvecih shopping centara na svijetu. Posjetio sam ga iskljucivo jer je u njemu smjesten jedini lego shop u londonu. Trebalo mi je oko pola sata da dodjem do shopa.

Image
Lego Shop - Westfieldd - London

Image

Image

Ducan je super, ima svega, cijene najbolje u Londonu, nize nego bilo gdje na net-u, osim USA, ali opet nikakvih akcija. Uglavnom, glavno odrediste za sve vas koji zelite kupiti Lego u londonu.

Ja sam kupio SW Battle of endor 8038 za cca 700 kuna i dobio privjesak Anakina. Kutija je ogromna ali nije bilo beda i mogao sam uci s njom u avion do HR.

Image
Ninjago i Kingdoms

Image
Exluzivni i HP

Image

Image

Faraoni u Lego Shop-u i British Museum-u

Image
SW

Image
Pogled na shop i moj najlon :LEGO03:

Image
City

Image
još SW i Technic
Inace da znate taj westfield vam se nalazi na Shepherd's Bush tube station-u.

Image
Tipicna stanica Tube-a

Nadam se da sam vam malo docarao lego u londonu.

Image

Pozdrav iz Imperije.


Last edited by vid051 on 29. Mar 2011. 12:32, edited 1 time in total.



29. Mar 2011. 12:29
Profile
User avatar

Joined: 01. Jan 2011. 15:30
Posts: 1324
Location: blizu Rijeke, Hrvatska
Post Re: Lego Store Westfield - London
OPAKO!
Ja inače imam prijatelja koji voli Lego i bio je u Londonu, sli nije znao da postoji LEGO shop!
Kad sam mu rekao bio je neopisivo tužan ( :LEGO08: )

_________________
Moj Brickset
Moj MOCpages
Moj Flickr


29. Mar 2011. 12:31
Profile WWW
AFOL
User avatar

Joined: 06. Sep 2010. 22:19
Posts: 145
Location: Čakovec
Post Re: Lego Store Westfield - London
:LEGO18: *slini nad tipkovnicom*
Premočno... možda nekima koji su bili več u Lego Shopu ovo niti nije nešto novo... ali meni koji tam nikad nisam bio, čak niti slike nisam vidio ovo je predivno... več vidim da idem u London bilo bi vrlo malo klasičnih suvenira iz Londona :D

_________________
http://www.brickset.com/search/?OwnedBy=lesar3 ---> Moj Brickset


Image

Image


Image


29. Mar 2011. 12:51
Profile
User avatar

Joined: 20. Feb 2010. 15:59
Posts: 2716
Location: Zagreb
Post Re: Lego Store Westfield - London
Vrlo zanimljiv izvještaj, hvala što si ga s nama podijelio. Uvijek me čudilo da jedan takav "grad svega" kao što je London nema u najužem prstenu i specijalizirani LEGO dućan, ali ako kažeš da si putovao pola sata, onda to i nije tako daleko. Spominješ i podzemnu - to je onda pola sata podzemnom od centra? Da ne tražim sada kartu - pretpostavljam da to više nije prva zona.

Zanimljiv je i podatak da je unatoč londonskoj skupoći (koja više nije ono što je nekoć bila otkako je funta pala) u tom dućanu sve jeftinije nego i na netu. To je već prema cijeni u dućanu ili kad odbiješ VAT? Pretpostavljam da pri ulasku u zemlju nisi imao teškoća, unatoč veličini vrećice?

A propos fotke Buchingamske palače - znate da ova zastava gore znači da je kraljica doma? Kad nije doma - nema zastave.


29. Mar 2011. 13:35
Profile
Mlađi forumaš
User avatar

Joined: 31. Aug 2010. 23:36
Posts: 307
Location: Čakovec
Post Re: Lego Store Westfield - London
Jako lijepe slike Londona...pogotovo lego shopa. :LEGO18:
nemogu vjerovat koliko je to setova izloženo. :LEGO29:
Kad ću ići u London moart ću vidjet taj LEGO shop. :LEGO25:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Z19zFlPah-o - ODLIČAN VIDEO ODLIČNA PJESMA
Moj Brickset:http://www.brickset.com/search/?ownedBy=Commandermarko


29. Mar 2011. 13:44
Profile WWW
User avatar

Joined: 28. Jan 2011. 16:16
Posts: 2220
Location: Fiume
Post Re: Lego Store Westfield - London
Eustahije wrote:
Vrlo zanimljiv izvještaj, hvala što si ga s nama podijelio. Uvijek me čudilo da jedan takav "grad svega" kao što je London nema u najužem prstenu i specijalizirani LEGO dućan, ali ako kažeš da si putovao pola sata, onda to i nije tako daleko. Spominješ i podzemnu - to je onda pola sata podzemnom od centra? Da ne tražim sada kartu - pretpostavljam da to više nije prva zona.

Zanimljiv je i podatak da je unatoč londonskoj skupoći (koja više nije ono što je nekoć bila otkako je funta pala) u tom dućanu sve jeftinije nego i na netu. To je već prema cijeni u dućanu ili kad odbiješ VAT? Pretpostavljam da pri ulasku u zemlju nisi imao teškoća, unatoč veličini vrećice?

A propos fotke Buchingamske palače - znate da ova zastava gore znači da je kraljica doma? Kad nije doma - nema zastave.



To je jedno 20 min od centra recimo Piccadilly-a ali 10 min od paddingtona. Zona je 2. Tako reci sam centar. Cijene cu bolje i sa VAT-om. U ulasku u Hr nije bilo problema.
Onih pola sata se odnosilo na hodanje po shopping centru dok nisam stigao do lego ducana. :LEGO16:


29. Mar 2011. 14:12
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 25. May 2009. 15:50
Posts: 957
Post Re: Lego Store Westfield - London
Jesi probao skenirati set i gledati projekciju na kutiji? Prije koja dva mjeseca kad sam bila tamo su imali to... Predobro. Meni se još k tome deset minuta činilo da minifigovi padnu kad ti naglo pomakneš kutiju... Sve dok nisam shvatila da uvijek pada samo jedan minifig, i to baš onaj radnik koji se spušta na leđa da klizne pod avion. :LEGO22:
I taman im je bilo ponestalo tih besplatnih stvarčica koje dijele kad potrošiš jakopunopreviše novaca pa uz Diagon Alley nisam dobila privjesak ni ništ. :LEGO25:


Last edited by kaktusica on 29. Mar 2011. 16:21, edited 2 times in total.



29. Mar 2011. 16:06
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 27. Jul 2010. 16:15
Posts: 1903
Location: Zagreb
Post Re: Lego Store Westfield - London
Kako dobro! Nadam se da je bilo jako, jako lijepo. Fotke su super! :LEGO25:

_________________
Brickset
MOCpages
Translegia


29. Mar 2011. 16:16
Profile
Redovni član kluba
User avatar

Joined: 21. Nov 2009. 18:51
Posts: 4910
Post Re: Lego Store Westfield - London
Ah, London, da nema nikakve veze sa Legom bilo bi lijepo pogledati.
Prekrasan Lego putopis.

_________________
Flickr


29. Mar 2011. 16:23
Profile
AFOL
User avatar

Joined: 14. Jun 2009. 13:53
Posts: 255
Location: Zagreb
Post Re: Lego Store Westfield - London
Hvala na slikama i uputuma, možda mi se pruži prilika ovo ljeto, pa skočim do gore :LEGO04:
Ni ja ne bih mjenjao svoj Zagreb za London :LEGO02:

_________________
Vivat Croatia
odkad jesam, nikad valj'o nisam
živio old-school


29. Mar 2011. 18:01
Profile
Display posts from previous:  Sort by  
Reply to topic   [ 18 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.